top of page

Ekip

SHUNICHI HORIKOSHI

MART 2003.​  - OWNER CHEF

 

Japonya'nın Tokyo kentinde doğan Shunichi  Horikoshi aşçılık eğitimi aldıktan sonra Belçika'da bir japon restorantında çalışıp ülkesine  geri döndü ve  çeşitli şehirlerde tecrübesini  geliştirdi.

 

1994 te altı yıllık kontratla Türkiye'ye gelen Horikoshi  Türkiye'yi ve Türkleri çok sevdi sektördeki  eksikliği de fark edince  2003 te ITSUMI'yi kurdu.

 

 ITSUMI' nin tadı olan Horikoshi  yemeklerin orijinalliğini korumak ve Türk misafirlerimize bu kültürü anlatmaya devam etmektedir.

Taketo Kitami 

MART 2003​ - HEAD CHEF

Japonya'nın Yokohama kentinde doğan Kitami san Japonya'nın sushi restoranlarında çalıştıktan sonra Türkiye'ye geldi  ve  ITSUMI'in kuruluşundan bugüne sushi bar ve Mutfakta aşçılık yapmakta catering hizmetlerinde de görev almaktadır.

ATSUSHİ OKUBO

ŞUBAT 2005​ - HEAD CHEF

Japonya'nın Osaka kentinde doğdu. Öğrenimini  Aşçılık üzerine tamamlayıp Tokyo'nun çeşitli restoranlarında tecrübe kazandıktan sonra Türkiye'ye geldi.

 

2005 ten buyana ITSUMI ailesinin ferdi olan Okubo San sushi ve sıcak yemeklerin yanı sıra misafirlerle de yakından ilgilenmektedir.

JUNICHI HIRAGA

KASIM 2014​ - HEAD CHEF

Japonya'nın Tokyo kentinde doğan Hiraga san geç yaşta Türkiye'ye geldi buradaki Japon restoranlarda çalıştı.

 

ITSUMI ailesinin en yeni üyesi olan Hiraga Sushi bar ve mutfakta aşçılık yapmakla beraber Cateringlerin de aranan yüzü haline geldi.

bottom of page